Goede Doelen Actie

IEDEREEN UNIEK, SAMEN STERK, AL 40 JAAR FILIPPIJNEN-WERK!

Dit jaar steunt onze school voor de 40ste keer het project van Zr. Louisa op de Filippijnen. Sinds 1978 hebben er al veel ludieke, leuke en gezellige acties plaatsgevonden. Al 40 keer, wat een eer! 

Wij vinden het belangrijk dat onze leerlingen beseffen hoe goed ze het hebben en zich daarom inzetten voor opleidingsmogelijkheden voor kinderen in een arm land. Al jaren ondersteunen onze leerlingen het Filippijnenproject van zuster Louisa, die ervoor zorgt dat met het geld kinderen op de Filippijnen hun schoolopleiding kunnen afmaken, waardoor zij later in hun eigen onderhoud en in dat van hun familie, kunnen voorzien.

Met deze speciale 40-jarige editie pakken we natuurlijk groots uit met een gezellige markt op de speelplaats van onze school. 

Muziek, leuke spelletjes, veel feestelijke activiteiten….alles onder het genot van een hapje en een drankje! 

Een gezellige middag voor het goede doel…… komt dat zien, komt dat zien: vrijdag 8 juni 14.30 - 17.30 uur!